Odlični košarkarji ŠD Partizan Dolsko

V Ljubljani so doživeli hladen tuš in izpadli že po predtekmovanju, turnir so končali na 5.mestu. A že v Novem mestu in Piranu so dvakrat zanesljivo zmagali, zadnji kvalifikacijski turnir v Laškem, pa so končali na drugem mestu. Veliko finale se je odvijal v soboto (13.8.) na Kongresnem trgu v Ljubljani. Na finalni turnir sezone so se uvrstili kot prva ekipa sezone z 280 točkami. V tekmi, ki je odločala o potniku v končni finale, so z veliko smole izgubili po podaljšku. Dvoboj za 3. mesto je bil zaradi poškodbe enega izmed igralcev podoben, tako da so izgubili po podaljšku. Finale so sklenili na četrtem mestu, na koncu pa vendarle postali državni podprvaki. Obenem pa je to dobra napoved in hkrati povabilo na Jesenski košarkaški turnir trojk v Košarki v Dolskem.