2013

2. gozdni tek okoli Ajdovščine

Na Korantu je 21. 4. 2013 potekal 2. Gozdni tek okoli Ajdovščine, ki ga organizirajo ŠD Partizan Dolsko, TSK Jub Dol pri Ljubljani in TD Dol pri Ljubljani.
Teka se je udeležilo 67 tekačev, od tega 19 iz ŠD Partizan Dolsko in TSK Jub Dol pri Ljubljani, 29 tekačev pa je bilo od drugod.

Največ tekmovalcev se je spopadlo z dolgo progo. Z dolgo progo je med moškimi najhitreje opravil Andrej Trojer iz PD Domžale, najboljši domačin je bil Jernej Rebolj
na drugem mestu, med ženskami pa je bila na dolgi progi najhitrejša Špela Strasser iz ŠD Atrans, najboljša domačinka, Katja Marolt, je zasedla drugo mesto. Na srednji progi
je med moškimi
prvo mesto zasedel domačinToni Vode, med ženskami pa tudi domačinka Ana Bokalič. Na kratki progi je teklo najmanj tekačev, prvi in edini moški je bil Gregor Baš, pri ženskah
pa je prvo mesto zasedla
domačinka Nika Kokalj.

Organizatorji smo z udeležbo na gozdnem teku zelo zadovoljni in upamo, da se ga bo naslednje leto udeležilo še več tekačev.