2014

25. Novoletni tek - Dolsko 2014

Jubilejni, 25. Novoletni tek - Dolsko 2014 je bil v marsičem rekorden. Za rekordno udeležbo sta poskrbela 302 tekača. Tekači so se pomerili na treh različnih progah. Za tekaško prihodnost je poskrbelo rekordnih 77 otrok, ki so tekli na ciciteku in na kurirčkovem teku. Za še en rekord je poskrbel Rok Puhar, ki je postavil nov rekord dolge proge: 46 minut in 36 sekund. Na ženski progi je slavila Mateja Simic.

Tudi vreme je bilo rekordno, saj se je po deževni noči naredil čudovit sončen jesenski dan.

Tekači in organizatorji se zahvaljujemo vsem sponzorjem in donatorjem ter razstavljalcem na stojnicah, ki so popestrili prireditev. Zahvala velja tudi občini Dol pri Ljubljaniza sofinanciranje prireditve in pomoč pri dovoljenjih za zapore cest ter brezplačno uporabo Kulturnega doma v Dolskem. Zahvaljujemo se tudi vsem občanom za obzirnost pri uporabi cest v času prireditve.

Spodnjo sekcijo strani bomo v naslednjih tednih še posodobili z galerijami in objavami v medijih. Vabljeni, da si jih ogledate.